Сторінки

Шукати в цьому блозі

неділя, 19 грудня 2021 р.

З Днем Святого Миколая

 Дорогі колеги, хочу поділитись з вами легендою: Чому саме в шкарпетках знаходять дітки подаруночки на День Святого Миколая. Дивіться з дітками до кінця, щоб пояснити справжній зміст Свята Святого Миколая.   

неділя, 12 грудня 2021 р.

Захід до тижня циклових комісій природничо - математичних та суспільно - гуманітарних дисциплін

 Бінарний урок з музичного мистецтва та зарубіжної літератури на тему:

урок - узагальнення "Йоган Гете "Нічна пісня подорожнього", Генріх Гейне "Задзвени із глубини", чудова музика природи".


10.12.2021 р. до тижня циклових комісій  природничо - математичних та суспільно - гуманітарних дисциплін у 5 - В класі був проведений бінарний урок з музичного мистецтва та зарубіжної літератури. На уроці діти розглянули відео - декламування віршів Йогана Гете "Нічна пісня подорожнього" та Генріха Гейне "Задзвени із глубини". Вчитель зарубіжної літератури, Чечета Альбіна Романівна, розповіла про історію створення цих віршів, про природу, яка надихнула поетів для написання поетичних строк і провела письмові вправи - цікавинки. Вчитель музичного мистецтва, Горошко Вікторія Леонідівна, розповіла про переклад цих творів на музичні романси, які мають майже 40 композицій. Діти подивилися відео пісень на безсмертні рядки Г. Гете у перекладі М. Лермонтова "Горные вершины" видатних російських композиторів О. Варламова та А. Рубінштейна і зробили висновок: різницю між творами в музичному виконанні. 
Також діти виконували рефлексію "Ритмічний малюнок в музичному творі" , спробували самі додати різні звуки (хлопки, стукіт) у мелодію. Діти повторили вірші, які вчили напам'ять та розглянули картини видатних художників на тему "Краса весняної природи", називали і записували на дошці епітети до квітки "Троянди" і слухали музику П. Чайковського із інструментального циклу "Квітень. Підсніжник". Під кінець уроку було відзначено найактивніших учнів і виставлено оцінки з двох предметів.












четвер, 2 грудня 2021 р.

Акція "16 днів проти насилля"

Як батькам захистити дитину від насильства?


✔️ Постійно цікавтеся життям дитини та звертайте увагу на зміни в її поведінці. Поясніть, що вона може вам довіряти і ділитись усіма своїми переживаннями.

✔️ Дитина обов’язково має знати свою домашню адресу й номери телефонів батьків напам’ять.

✔️ Також треба навчити дитину відстоювати кордони свого тіла, а в разі необхідності кликати на допомогу інших дорослих.

Наприклад, 16-річній американці вдалося звільнитися від викрадача завдяки спеціальному жесту рукою, який вона продемонструвала через вікно автівки іншим водіям.

Про цей міжнародний універсальний сигнал допомоги в разі насильства та про те, куди звертатися постраждалим від насильства і як йому протидіяти, — читайте у спільноті STOP ABUSE UKRAINE ➡️ https://cutt.ly/jmglLPP

 

середа, 1 грудня 2021 р.

Увага! Важлива інформація!!!

Увага!!! Важлива інформація!!!
Відповідно до наказу відділу освіти від 29.11.2021 N 462 відновлюється  освітній процес здобувачів освіти 5-11 класів в ОЧНОМУ форматі з 01.12.2021. 

Стоп ВІЛ/СНІД!!!

«Стоп ВІЛ/СНІД»: новий важливий конкурс від «На Урок»

ВІЛ/СНІД – небезпечене захворювання, про яке повинен знати кожен. Утім, воно оповите безліччю міфів, які спотворюють уявлення про захворювання та шляхи його передачі, стигматизують людей. Саме тому до До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом ми підготували конкурс, аби проінформувати учнів 1-11 класів про загрозу ВІЛ/СНІД та розвіяти міфи щодо цієї хвороби.

Наприклад, не варто використовувати застарілі вирази на кшталт «СНІД – чума ХХ століття». По-перше, цей вислів є дезінформацією, адже способи зараження чумою та ВІЛ дуже різняться, як і перебіги цих хвороб. По-друге, подібні вирази створюють атмосферу ірраціонального, перебільшеного страху навколо поняття, сприяючи стигматизації та дискримінації хворих.

Завдяки участі в конкурсі «Стоп ВІЛ/СНІД» школярі дізнаються, як передається ВІЛ, при яких контактах ризики заразитися зводиться до мінімуму, як ВІЛ діє на організм як дізнатися про захворювання та що робити в такій ситуації. Це важлива тема, яку не варто оминати, тож запропонуйте учням долучитися до конкурсу та отримати більше корисної інформації!

Реєстрація для участі у конкурсі триває з 25 листопада по 25 грудня, а доступ до завдань буде відкрито одразу після реєстрації. Конкурс безкоштовний, тож неодмінно захочуйте кожного учня взяти в ньому участь! 

Завдання допоможуть оцінити знання учнів 1–11 класів, а отримані дипломи та сертифікати слугуватимуть нагадуванням про важливість дотримання заходів безпеки. До того ж кожен учитель, чиї учні візьмуть участь у конкурсі, отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо.

Зареєструватися можна за посиланням

субота, 20 листопада 2021 р.

Дистанційні роботи "Народні музичні інструменти"


"Народні музичні інструменти" - 5 клас

Робота Птиці Юлії - 5 - Б клас "Загадки та ребуси про Музичні інструменти"

Робота Фесенко Вероніки - 5-В клас


 Відео - робота Бровар Анни - 5 - Б клас

День Гідності та Свободи

 

Місячник цифрової грамотності

Шановні друзі!

Триває місячник цифрової грамотності! Потребою сьогодення стали знання, вміння та навички користування сучасними гаджетами, які полегшують наше життя. Не виходячи з дому, ми можемо оплатити рахунки в банках та комунальні послуги, купити необхідні товари, записатися на прийом до лікаря, спілкуватися з друзями та рідними, знайти цікаву інформацію, навчатися на різноманітних курсах та дистанційно навчатися в школі.

Але користуючись гаджетами, слід пам'ятати про свою безпеку та безпеку своїх дітей, щоб не потрапити в капкан до шахраїв та злочинців.
Розмовляйте із своїми дітьми, застерігайте їх від спілкування з незнайомими людьми.

Пропоную вам переглянути освітні серіали «Обережно! 

Кібершахраї» 

https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters

«Серіал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті» 

https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey