Сторінки

Шукати в цьому блозі

четвер, 2 грудня 2021 р.

Акція "16 днів проти насилля"

Як батькам захистити дитину від насильства?


✔️ Постійно цікавтеся життям дитини та звертайте увагу на зміни в її поведінці. Поясніть, що вона може вам довіряти і ділитись усіма своїми переживаннями.

✔️ Дитина обов’язково має знати свою домашню адресу й номери телефонів батьків напам’ять.

✔️ Також треба навчити дитину відстоювати кордони свого тіла, а в разі необхідності кликати на допомогу інших дорослих.

Наприклад, 16-річній американці вдалося звільнитися від викрадача завдяки спеціальному жесту рукою, який вона продемонструвала через вікно автівки іншим водіям.

Про цей міжнародний універсальний сигнал допомоги в разі насильства та про те, куди звертатися постраждалим від насильства і як йому протидіяти, — читайте у спільноті STOP ABUSE UKRAINE ➡️ https://cutt.ly/jmglLPP

 

середа, 1 грудня 2021 р.

Увага! Важлива інформація!!!

Увага!!! Важлива інформація!!!
Відповідно до наказу відділу освіти від 29.11.2021 N 462 відновлюється  освітній процес здобувачів освіти 5-11 класів в ОЧНОМУ форматі з 01.12.2021. 

Стоп ВІЛ/СНІД!!!

«Стоп ВІЛ/СНІД»: новий важливий конкурс від «На Урок»

ВІЛ/СНІД – небезпечене захворювання, про яке повинен знати кожен. Утім, воно оповите безліччю міфів, які спотворюють уявлення про захворювання та шляхи його передачі, стигматизують людей. Саме тому до До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом ми підготували конкурс, аби проінформувати учнів 1-11 класів про загрозу ВІЛ/СНІД та розвіяти міфи щодо цієї хвороби.

Наприклад, не варто використовувати застарілі вирази на кшталт «СНІД – чума ХХ століття». По-перше, цей вислів є дезінформацією, адже способи зараження чумою та ВІЛ дуже різняться, як і перебіги цих хвороб. По-друге, подібні вирази створюють атмосферу ірраціонального, перебільшеного страху навколо поняття, сприяючи стигматизації та дискримінації хворих.

Завдяки участі в конкурсі «Стоп ВІЛ/СНІД» школярі дізнаються, як передається ВІЛ, при яких контактах ризики заразитися зводиться до мінімуму, як ВІЛ діє на організм як дізнатися про захворювання та що робити в такій ситуації. Це важлива тема, яку не варто оминати, тож запропонуйте учням долучитися до конкурсу та отримати більше корисної інформації!

Реєстрація для участі у конкурсі триває з 25 листопада по 25 грудня, а доступ до завдань буде відкрито одразу після реєстрації. Конкурс безкоштовний, тож неодмінно захочуйте кожного учня взяти в ньому участь! 

Завдання допоможуть оцінити знання учнів 1–11 класів, а отримані дипломи та сертифікати слугуватимуть нагадуванням про важливість дотримання заходів безпеки. До того ж кожен учитель, чиї учні візьмуть участь у конкурсі, отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо.

Зареєструватися можна за посиланням