5 - Б та 5 - А клас Тема: "Характер театральних образів"
2 урок / 8.30 https://meet.google.com/nsu-oexg-xgi
|
ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТ
Кафедра суспільно-гуманітарної та медійної освіти
ТВОРЧА РОБОТА ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ
«АГЕНТИ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»
«Характер
театральних образів»
Номінація:
освітній медіаконтент: sway-презентація online-уроку/заняття
Виконала:
вчитель мистецтва Селидівської ЗОШ №2
Горошко Вікторія Леонідівна
Краматорськ – 2022
Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням
навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова, С. І. Федун, О. В. Чорний»
Урок №13. Характер
театральних образів. Театр. Театральна маска. Театральні персонажі. Творчість
Гверріно Ловато. Аналіз масок майстра. Виконання ескізу театральної маски в
стилі Венеційського карнавалу.
Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до
мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних
потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову,
жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв.
Дидактичні задачі уроку:
·
розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й
художніх явищ;
·
стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій
діяльності, до здійснення мистецької комунікації;
·
розвиток художніх
мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу;
·
формування потреби в
естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.
Обладнання: мультимедійний комплект, sway-презентація online-уроку, олівці, фарби.
Очікуванні результати для учнів :
·
сприймають твори
мистецтва та висловлюють враження;
·
компонують розміщення маски у форматі аркуша
паперу;
·
відтворюють ескіз
Венеціанської маски за власним задумом ;
·
дотримуються правил
техніки безпеки;
·
відтворюють
емоційні враження від твору образотворчого мистецтва лініями і кольорами за
допомогою фарб;
·
презентують
результати власної творчості.
Використана література в sway-презентації: https://sway.office.com/a4561thfmn7cnPu8?ref=Link
Хід уроку
ОК (організація
класу) Демонстрація sway-презентації
Створення позитивного психологічного клімату класу.
МНД (мотивація
навчальної діяльності)
Відео «Театр двері відчиняє»
АОЗ (актуалізація
опорних знань)
Розповідь: Що таке театральна маска.
Відео «Історія театральних масок Древньої Греції»
ВНМ (вивчення
нового матеріалу)
Відео «Венеціанський карнавал»
Рефлексія (запитання від віртуального друга)
Гімнастика для очей.
Знайомство з відомим
майстром венеційської маски Гверріно Ловато.
Відео «Як
виготовляють маски»
Практична
діяльність учнів
Відео «Майстер – клас: Театральна маска»
Малювання ескізу маски за допомогою онлайн –
програми Кандинського
https://musiclab.chromeexperiments.com/Kandinsky/
Продемонструйте власні роботи.
Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва
Послідовність виконання
ЗВ (закріплення
вивченого)
ДЗ (Домашнє завдання)
Виконайте ескіз театральної маски в стилі
Венеційського карнавалу. Розпочинаючи роботу, візьміть до уваги правильне
композиційне розміщення маски у форматі аркуша паперу.
Немає коментарів:
Дописати коментар